fbpx
 
arge-kisbu

AR-GE

Kisbu Group olarak 5 kıtaya yayılmış tedarik zincirimizi, güçlü ve pozitif marka imajımıza, müşteri odaklı hizmet yapımıza ve yenilikçi anlayışımıza borçluyuz. Kisbu Group şirketimizde yer alan tüm departmanlarımızda benimsenmiş olan bu yenilikçi anlayışımızla AR-GE ve ÜR-GE faaliyetlerimiz değer kazanmakta; AR-GE departmanı şirketlerimiz içinde sadece destek birimi olarak değil, diğer birimlerle entegre çalışan ve aynı zamanda stratejik karar ve planlarıyla şirketin ‘stratejik ortağı’ olarak konumlanmaktadır.

AR-GE ve ÜR-GE faaliyetlerimizi, ‘Üretim – Kalite – AR-GE’ birimler üçgeni optimizasyonu ile ‘en kaliteli ürün, en iyi hizmet’ anlayışı çerçevesinde; müşteri talebine bağlı, kabul görmüş uluslararası standartları kılavuz alarak ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek katma değeri yüksek ürünler üretme vizyonuyla sürdürmekteyiz.

Kisbu Group olarak; 45 yıldır sürdürdüğümüz yolculuğumuzun ışığında inovasyon merkezli, yenilik odaklı, bütünleşik AR-GE tasarımımızı her geçen gün geliştirerek ilerlemekteyiz.
MERKEZISTANBUL
Alkent2000 Mah. Hadimkoy Yolu Cad. Demir Lavida Evleri B Blok No:149/1b Büyükçekmeçe/İstanbul
MERKEZISTANBUL
Beylikdüzü Mermerciler Sanayi Sitesi 10. Cadde No:22 | Beylikdüzü/İSTANBUL

Kisbu Group 2021 | Tüm Hakları Saklıdır

Kisbu Group 2021 | Tüm Hakları Saklıdır