fbpx
 
KİSBU GROUP

HAKKIMIZDA
Biz Kimiz?

KİSBU, 1978 yılında Nedim KİSBU tarafından temelleri atılan çatı şirketimizdir. Kisbu Group; profesyonel iş anlayışı, genç ve dinamik kadrosu, insan kaynağına verdiği değer ve hedefleri doğrultusunda ilerleyen yapısı ile dünya çapında yaptığı çalışmalarla birçok platformda zirvede yer almaktadır.

Türkiye’nin sanayi merkezlerinden biri olarak kabul edilen Tekirdağ Muratlı’da ve İstanbul Beylikdüzü’nde üretim tesisleriyle,6 adet satış ofisi ve dağıtım merkezleri bulunmaktadır.

Hedef ve ilkelerinden taviz vermeden, bünyesinde sağladığı disiplin ile başarılı çalışmalarını dünyaya hızla yayan KİSBU; kalitesiyle, değişime açık yapısıyla, yatırımlarıyla ve grup şirketlerinin müşteri portföyüyle 78 ülkeye ürettiği ürünleri ihraç etmektedir. Sadece Türkiye’nin değil, Avrupa’nın da en güvenilir ve en başarılı şirketlerinden biri olarak küresel bir marka haline gelip, sektörün hep bir adım önünde olmaktadır.

Çözüm ortaklığıyla, birlikte yükselelim.

Şirketimiz, hayata geçirdiği tüm kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projeleriyle topluma öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken, yatırımlarıyla da ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır.
Yerli üretimin gücüne inanıyor, ulusal gücümüzün uluslararası pazarda kendine edindiği yeri her geçen gün büyütmek için çalışıyoruz.

Ve kurulduğumuz günden bu yana büyük bir özveri ve adanmışlıkla, müşteri memnuniyetini esas alarak sürekli gelişiyor ve hedeflerimiz doğrultusunda emin adımlarla ilerliyoruz.

biz,kimiz-kisbu-tanıma
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

MİSYONUMUZ
VİZYONUMUZ

kibu-misyon

MİSYONUMUZ

Müşterilerimiz, tüketicilerimiz, çalışanlarımız ve paydaşlarımızla bir bütün olarak, onların beklentilerini karşılamanın en iyi yolunun sürekli büyüme olduğunu biliyor ve bu bilinçle çalışıyoruz. Faaliyetlerimizin, dokunduğumuz herkes için anlamına inanıyor, 1978 yılından bugüne bize rehberlik eden misyonumuz, temel değerlerimiz ve etik prensiplerimize bağlı kalarak ilerliyoruz.

Her gün çalışanlarımız ile dünyanın 78 ülkesine hizmetlerimizi sunuyoruz.
Faaliyet gösterdiğimiz şehir, bölge ve ülkelerin ekonomik, sosyal ve çevresel gelişimine katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Bu amaçla her gün, dünya genelinde hizmet verdiğimiz her noktada, yerel kaynak kullanarak birçok kişiye istihdam ediyor ve onların kariyer gelişimlerine ve başarılarına katkıda bulunuyoruz.
Dürüstlük & Güvenirlik

VİZYONUMUZ

Yenilikçi ve yatırımcı kişiliğimizle, sürekli ilerleme stratejisi doğrultusunda, yurtiçi ve yurtdışı müşteri portföyümüzü en yüksek seviyede tutmak, müşteri memnuniyeti çerçevesinde kalitemizi tecrübemizle birleştirip, hizmetinize sunmaktır.

Kisbu Grup olarak vizyonumuz müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye'de ve hizmet verdiğimiz tüm ülkelerde 'lider grup' konumuna erişmektir.

Kisbu Grup şirketleri birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan birtakım değerleri kuruluşundan beri esas almaktadır. Bu değerler tüm grup şirketlerinde alınan her iş kararına rehberlik etmektedir.

SORUMLULUKLARIMIZ

Kisbu Group; olarak insana, doğaya ve çevreye karşı sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz.
Müşterilerimize Karşı
-İşimizi yapma imkanı sağlayan müşterilerimizle ilişkilerimizi; güven, kalite ve samimiyet çerçevesinde sağlamak.
-Bizden bekledikleri ürün ve hizmeti, kaliteli ve hızlı bir biçimde gerçekleştirmek.
Personelimize Karşı
-Kisbu ailesinde çalışan herkese verimli çalışma ve kişisel gelişim imkanlarını sağlamak.
-Sadece iş konusunda değil, her alanda destekçi olmak.
-Kisbu bünyesinde kendilerine en uygun pozisyonda çalışma imkanı sağlamak.
Ülkemize Karşı
-Ülkemizi uluslar arası arenada yaptığımız ihracatlar ve katıldığımız fuarlar ile en iyi şekilde temsil etmek.
-Sektörel bilgi ve tecrübelerimizi üretime yansıtarak yerli üretimin kalitesini arttırmak.
-Yerli firmalarımıza yeni pazarlar oluşturmak.
-Çalışan nüfusa yeni istihdam alanları açmak.
sorumluluk-kisbu
MERKEZISTANBUL
Alkent2000 Mah. Hadimkoy Yolu Cad. Demir Lavida Evleri B Blok No:149/1b Büyükçekmeçe/İstanbul
MERKEZISTANBUL
Beylikdüzü Mermerciler Sanayi Sitesi 10. Cadde No:22 | Beylikdüzü/İSTANBUL

Kisbu Group 2021 | Tüm Hakları Saklıdır

Kisbu Group 2021 | Tüm Hakları Saklıdır