fbpx
 

Bizim İçin
Değerlisiniz

Dünyada ve ülkemizde yaşanan Korona virüs (COVID-19) salgın sürecini başından bu yana ulusal ve uluslararası anlamda yakından takip ediyoruz.

Doğrudan veya dolaylı yoldan iletişimde olduğumuz siz değerli müşterilerimizin, tüm çalışanlarımız ile ailelerinin sağlıklarını ve bu konudaki kaygılarını önemsiyoruz.

Bu çerçevede, KISBU ailesi olarak tüm ekibimiz, uygulanan tedbirlere ve hijyen koşullarına azami derecede önem gösteriyor.
Belirli periyotlarla; Tüm çalışma alanları ve ofislerimiz dezenfekte ediliyor, personellerimiz koruyucu maskelerle çalışıyor ve ateş ölçümleri yapılıyor. Ayrıca ziyaretçilerimiz içinde aynı hassasiyeti göstermekteyiz.

Aldığımız önlemler ziyaretçilerimizin, çalışanlarımızın ve yakınlarının sağlığını güvence altına almak adına geliştirilmeye devam edilecektir.
Yeni tip korona virüsünün en kısa sürede kontrol altına alınması ve yaşanan tedirginliğimizin son bulması en büyük temennimizdir.
Yaşanan bu süreçte desteğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Bu zor günleri en kısa sürede atlatacağımıza olan inancımızı koruyarak, sağlıklı ve mutlu günler diliyoruz.
MERKEZISTANBUL
Alkent2000 Mah. Hadimkoy Yolu Cad. Demir Lavida Evleri B Blok No:149/1b Büyükçekmeçe/İstanbul
MERKEZISTANBUL
Beylikdüzü Mermerciler Sanayi Sitesi 10. Cadde No:22 | Beylikdüzü/İSTANBUL

Kisbu Group 2021 | Tüm Hakları Saklıdır

Kisbu Group 2021 | Tüm Hakları Saklıdır